Самокат Micro Urban Black (SA0188) - купить в Киеве, Самокаты - заказать по выгодной цене в каталоге детского интернет магазина Eurotoy.com.ua
Артикул: MKR_SA0188

Самокат Micro Urban Black (SA0188)

В наличии
Цена: 5400 грн
Купить
Возраст: от 12 лет
Материал: комбинированный
Страна: Швейцария
Описание товара
Двоколісний самокат Micro Speed Deluxe - новинка від швейцарської компанії Micro Mobility Systems AG, яка призначена для використання дітьми шкільного віку та дорослими. Дана модель має телескопічну рульову стійку, що дозволяє встановити оптимальну висоту керма в межах 75 - 100 см від поверхні землі, та V-подібне кермо. На деку самоката нанесена абразивна наліпка для надійного зчеплення з поверхнею. Самокат виготовлений з міцного алюмінієвого сплаву.

Максимальне дозволене навантаження на самокат складає 100 кг.
Колеса самоката виготовляються з високоякісного поліуретану і комплектуються підшипниками стандарту ABEC 9, що сприяє плавному і тихому пересуванню самоката на вулиці.
На відміну від звичайних моделей Micro Speed дана модель має збільшений діаметр коліс - 180 мм.
На передньому колесі встановлений щиток для захисту від води та бруду.
Максимальний зріст для комфортного використання самоката складає близько 180 см.
Самокати Micro Speed Deluxe є чудовим засобом для розваг і прогулянок на свіжому повітрі. І водночас вони допомагають дітям удосконалювати координацію рухів, тренувати баланс і навички великої моторики.

Для виробництва самокатів Micro використовуються виключно матеріали, що не мають в своєму складі шкідливих речовин. Це підтверджується світовими сертифікатами тестування Test Report та сертифікатами відповідності органу з контролю безпеки продукції вимогам міжнародних стандартів та європейських директив TÜV.

Беззаперечним доказом неперевершеної якості, надійності та світового визнання самокатів Micro є те, що продукція компанії Micro Mobility Systems AG неодноразово ставала переможцем в різних номінаціях відомих міжнародних виставок. Мешканці більш як 80-ти країн світу обрали для себе і своїх дітей продукцію компанії Micro Mobility Systems AG.

Вік12 + років
КолесоØ200 мм
Вага5,5 кг
Навантаження100 кг
LED-колесані

Гарантія24 місяці
ПідшипникABEC 9
Ширина деки120 мм
Довжина деки330 мм
Висота деки70 мм
Кліренс40 мм
Довжина900 мм
Ширина530 мм
Висота800 - 1050 мм
База700 мм
LED-ліхтартакМатеріалалюміній, поліуретан, пенополіуретан, ПВХEAN7640170575248
Комплектація: самокат, інструкція, гарантійний талон, набір ключів, рефлектор
Внешний вид, характеристики и комплектация товара могут изменяться без уведомления. Детальную информацию уточняйте у менеджеров по телефонам или в онлайн режиме.
Показать все описание
Характеристики
Возраст: от 12 лет
Материал: комбинированный
Страна: Швейцария
Самокат Micro Urban Black (SA0188) выбрать и приобрести по выгодной стоимости всего 5400 грн в интернет каталоге игрушек для детей Евротой. Детский транспорт большой выбор с доставкой по Киеву. В наличии такие известные бренды как: Micro, Alexis-Babymix, Razor Смотрите и покупайте также самокаты в каталоге магазина Евротой. Наберите прямо сейчас нашим менеджерам по номеру +38 (098) 777 80 00 и мы Посмотрите и закажите также детский транспорт Николаев, Чернигов, Бердянск
Видео-обзор
Самокат Micro Urban Black (SA0188)
Micro Самокат Micro Urban Black (SA0188)
Цена: 5400 грн
Купить