Самокат Micro Sprite - MKR_SA0219 - купить в Киеве, Самокаты - заказать по выгодной цене в каталоге детского интернет магазина Eurotoy.com.ua
Артикул: MKR_SA0219

Самокат Micro Sprite - MKR_SA0219

В наличии
Цена: 3150 грн
Купить
Возраст: от 5 лет
Материал: комбинированный
Страна: Швейцария
Описание товара
Двоколісні самокати Micro Sprite швейцарської компанії Micro Mobility Systems AG розроблені для дітей віком від 5 років.
Дана модель має телескопічну рульову стійку, що дозволяє встановити оптимальну висоту керма в межах 64 - 93 см від поверхні землі. На деку самоката наклеєна абразивна наліпка для надійного зчеплення з поверхнею.

Самокат виготовлений з міцного алюмінієвого сплаву, завдяки чому вага самоката складає всього 2,85 кг.
Максимальне дозволене навантаження на самокат складає 100 кг.
Колеса самоката виготовляються з високоякісного поліуретану і комплектуються підшипниками стандарту ABEC 9, що сприяє плавному і тихому пересуванню самоката на вулиці.
Колеса самоката мають по 4 світлодіоди білого кольору, які святяться під час руху.
Максимальний зріст для комфортного використання самоката складає близько 170 см.

Двоколісні самокати Micro Sprite є чудовою іграшкою і водночас допомагають дітям удосконалювати координацію рухів, тренувати баланс і навички великої моторики. 

 Для виробництва самокатів Micro використовуються виключно матеріали, що не мають в своєму складі шкідливих речовин. Це підтверджується світовими сертифікатами тестування Test Report та сертифікатами відповідності органу з контролю безпеки продукції вимогам міжнародних стандартів та європейських директив TÜV.

 Беззаперечним доказом неперевершеної якості, надійності та світового визнання самокатів Micro є те, що продукція компанії Micro Mobility Systems AG неодноразово ставала переможцем в різних номінаціях відомих міжнародних виставок. Батьки більш як 80-ти країн світу обрали для своїх дітей самокати компанії Micro Mobility Systems AG. 
Внешний вид, характеристики и комплектация товара могут изменяться без уведомления. Детальную информацию уточняйте у менеджеров по телефонам или в онлайн режиме.
Показать все описание
Характеристики
Возраст: от 5 лет
Материал: комбинированный
Страна: Швейцария
Самокат Micro Sprite - MKR_SA0219 купить по доступной стоимости всего 3150 грн в онлайн каталоге детских игрушек eurotoy.com.ua. Детский транспорт огромный выбор с доставкой во все регионы Украины. У нас вы найдете такие известные бренды как: Airwheel, L.O.L. Surprise!, NEON Смотрите и заказывайте также самокаты в онлайн магазине eurotoy.com.ua. Напишите нашим менеджерам по телефону +38 (093) 498 20 00 и мы Смотрите и покупайте также детский транспорт Чернигов, Мелитополь, Каменец-Подольский
Видео-обзор
Самокат Micro Sprite
Micro Самокат Micro Sprite
Цена: 3150 грн
Купить