Самокат Micro Speed Deluxe Clay (SA0211) - купить в Киеве, Самокаты - заказать по выгодной цене в каталоге детского интернет магазина Eurotoy.com.ua
Артикул: MKR_SA0211

Самокат Micro Speed Deluxe Clay (SA0211)

В наличии
Цена: 4200 грн
Купить
Возраст: от 12 лет
Материал: комбинированный
Страна: Швейцария
Описание товара
Двоколісний самокат Micro Speed Deluxe - новинка від швейцарської компанії Micro Mobility Systems AG, яка призначена для використання дітьми шкільного віку та дорослими. Дана модель має телескопічну рульову стійку, що дозволяє встановити оптимальну висоту керма в межах 75 - 100 см від поверхні землі, та V-подібне кермо. На деку самоката нанесена абразивна наліпка для надійного зчеплення з поверхнею. Самокат виготовлений з міцного алюмінієвого сплаву.

Максимальне дозволене навантаження на самокат складає 100 кг.
Колеса самоката виготовляються з високоякісного поліуретану і комплектуються підшипниками стандарту ABEC 9, що сприяє плавному і тихому пересуванню самоката на вулиці.
На відміну від звичайних моделей Micro Speed дана модель має збільшений діаметр коліс - 180 мм.
На передньому колесі встановлений щиток для захисту від води та бруду.
Максимальний зріст для комфортного використання самоката складає близько 180 см.
Самокати Micro Speed Deluxe є чудовим засобом для розваг і прогулянок на свіжому повітрі. І водночас вони допомагають дітям удосконалювати координацію рухів, тренувати баланс і навички великої моторики.

Для виробництва самокатів Micro використовуються виключно матеріали, що не мають в своєму складі шкідливих речовин. Це підтверджується світовими сертифікатами тестування Test Report та сертифікатами відповідності органу з контролю безпеки продукції вимогам міжнародних стандартів та європейських директив TÜV.

Беззаперечним доказом неперевершеної якості, надійності та світового визнання самокатів Micro є те, що продукція компанії Micro Mobility Systems AG неодноразово ставала переможцем в різних номінаціях відомих міжнародних виставок. Мешканці більш як 80-ти країн світу обрали для себе і своїх дітей продукцію компанії Micro Mobility Systems AG.
Внешний вид, характеристики и комплектация товара могут изменяться без уведомления. Детальную информацию уточняйте у менеджеров по телефонам или в онлайн режиме.
Показать все описание
Характеристики
Возраст: от 12 лет
Материал: комбинированный
Страна: Швейцария
Самокат Micro Speed Deluxe Clay (SA0211) подобрать и заказать по доступной стоимости всего 4200 грн в интернет каталоге товаров для детей eurotoy.com.ua. Детский транспорт большой ассортимент с доставкой по Украине. В наличии приобрести бренды Peppa, BabyHit, Kiddimoto Смотрите и покупайте также самокаты в онлайн магазине eurotoy.com.ua. Позвоните прямо сейчас нашим сотрудникам на номер +38 (098) 777 80 00 и мы Смотрите и заказывайте также детский транспорт Запорожье, Никополь, Бердянск
Видео-обзор
Самокат Micro Speed Deluxe Clay (SA0211)
Micro Самокат Micro Speed Deluxe Clay (SA0211)
Цена: 4200 грн
Купить