Пляжная колонка с радио BlueTooth, FM, MP3 Банановые листья (S0ISOBKA) - NLM_9339296046708 - купить в Киеве, Акустика (наушники, колонки) - заказать по выгодной цене в каталоге детского интернет магазина Eurotoy.com.ua
Артикул: NLM_9339296046708

Пляжная колонка с радио BlueTooth, FM, MP3 Банановые листья (S0ISOBKA) - NLM_9339296046708

Цена: 2490 грн
Купить
Возраст: от 8 лет
Материал: комбинированный
Страна: Австралия
Описание товара
 • Тип живлення: 6V від батарейок АА 1.5V (4 шт, не входять у комплект) 
 • Працює з будь-яким смарт-телефоном або планшетом (по Bluetooth або AUX-IN) 
 • Бездротова технологія Bluetooth (v.4.1, A2DP, GAVDP) 
 • 2х діапазонний Радіоприймач AM (530-1600 kHz) / FM (88-108 MHz) Stereo 
 • Висока вихідна потужність (2х3W P.M.P.O) 
 • 2 спікери по 57мм 3Ohm Full Range Dynamic 
 • Bass Boost технологія, підсилювач басів (100Hz+10dB) 
 • Аудіо-вхід 3.5 мм (кабель входить до комплекту) 
 • Роз'єм MicroUSB (5V/1A) для підзарядки телефону та інших пристроїв. 
 • Захист від потрапляння піску та бризг 
 • Для самостійного керування оптимально для віку 8+, або для молодших під наглядом дорослих. 
Режим Радіо
Поверніть перемикач живлення в положення УВІМКНЕНО (ON), а регулятор функції встановіть на AM або FM. Повинен загорітися індикатор Радіо (Radio Power). Налаштуйте потрібну вам радіостанцію, повернувши ручку настройки. Пристрій має вбудовану антену. Ві можете міняти її положення для кращої якості сигналу. Регулюйте гучність за допомогою Регулятора гучності. Потрібно вимкнути функцію аудіоплеєра під час прослуховування радіо, так як вона може негативно впливати на якість сигналу. Після прослуховування поверніть перемикач живлення в положення ВИМКНЕНО (OFF), індикатор Радіо (Radio Power) повинен згаснути.

Загальні рекомендації щодо використання
Пристрій сумісний з Bluetooth, iPod, MP3, CD, MD, ноутбуком, ПК та касетним плеєром.
Необхідно закрити зовнішній корпус для захисту аудіоплеєра. Відрегулюйте гучність за допомогою регулятора звуку або через ваш аудіоплеєр. Відрегулюйте регулятор басу, щоб забезпечити кращий звуковий ефект. Можливо, вам доведеться змінювати налаштування для кожної нової композиції, що лунає. Максимальний рівень басу може призвести до спотворення звуку. Якщо ваш аудіопристрій має функцію MEGA BASS, вимкніть її, оскільки це може призвести до перевантаження. Пристрій працює із стерео-системами. Моноплеєр повинен використовуватися з відповідним штепсельним адаптером. Після прослуховування поверніть перемикач живлення в положення ВИМКНЕНО (OFF), індикатор Радіо (Radio Power) повинен згаснути.

Режим відтворення AUX-IN (дротовий аудіо-вхід)
Підключіть 3,5 мм аудіо-кабель до відповідного входу. Надійно закріпіть дівайс в середині корпусу з допомогою лямок з липучками. Поверніть перемикач живлення в положення УВІМКНЕНО (ON) та активуйте функцію AUX-IN. Індикатор MP3 повинен загорітися. Увімкніть підключений аудіоплеєр для прослуховування музики. Будь-який контент відворюваний на основному пристрої буде передано на колонку SunnyLife.

Режим Bluetooth
Увімкнути бездротовий аудіосигнал на пристрої з підтримкою Bluetooth. Пристрій та аудіо плеєр повинні знаходитися в межах 1 метру для початку синхронізації. Після синхронізації тримайте їх в межах 10 метрів один від одного для підтримки зв’язку. Дотримуйтесь інструкцій щодо синхронізації для свого смартфона чи іншого пристрою з функцією Bluetooth. Оберіть «Назву дівайсу» (Device name) зі списку пошуку та натисніть ОК для синхронізації. Назву дівайсу (Device name) можна знайти на тильній стороні корпусу приладу. Для синхронізації з приладом не потрібно вводити жодних паролів. Коли синхронізація відбудеться ви почуєте відповідний звуковий сигнал та побачите світловий сигнал, що блиматиме кожні 3 секунди. Після цього ви можете слухати музику, або інші аудіозаписи. Регулюйте звук та обирайте композиції з допомогою вашого аудіо дівайсу.

Застереження щодо батарейок
Відкрийте зовнішній корпус, щоб знайти відсік для батарейок. Відкрийте його. Вставте 4 батарейки АА до відсіку та впевніться, що вони розташовані вірно у відповідності до позначок на відсіку. Не правильне розташування батарейок може призвести до протікання електроліту котрий може пошкодити відсік. Не використовуйте нові батарейки одночасно із старими – завжди замінюйте одночасно усі 4 батарейки. Не використовуйте одночасно батарейки різних типів, на приклад алкалінові та цинк-карбонові батарейки. Алкалінові батарейки рекомендовані для більш тривалого часу звучання. Батарейки не повинні піддаватися надмірному впливу тепла, на приклад прямих сонячних променів, або вогню. Якщо прилад не використовувався протягом тривалого басу, будб-ласка замініть батарейки. Впевніться, що відсік з батарейками зачинений належним чином перед використанням приладу.

Внешний вид, характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления. Детальную информацию уточняйте у менеджера по продажам или на официальном сайте производителя.
Показать все описание
Характеристики
Возраст: от 8 лет
Материал: комбинированный
Страна: Австралия
Пляжная колонка с радио BlueTooth, FM, MP3 Банановые листья (S0ISOBKA) - NLM_9339296046708 заказать по нормальной цене всего 2490 грн в интернет каталоге детских товаров Евротой. Электроника большой выбор с доставкой во все регионы Украины. У нас вы найдете приобрести бренды eKids, Xoopar, Sunny Life Посмотрите и закажите также акустика (наушники, колонки) в онлайн магазине eurotoy.com.ua. Напишите нашим специалистам на любой номер +38 (050) 888 15 19 и мы Посмотрите и закажите также электроника Винница, Херсон, Каменец-Подольский
Пляжная колонка с радио BlueTooth, FM, MP3 Банановые листья (S0ISOBKA)
Sunny Life Пляжная колонка с радио BlueTooth, FM, MP3 Банановые листья (S0ISOBKA)
Цена: 2490 грн
Нет в наличи