Біблійні історії для дітей - KGL_9789669761019 - купить в Киеве, Книги - заказать по выгодной цене в каталоге детского интернет магазина Eurotoy.com.ua
Артикул: KGL_9789669761019

Біблійні історії для дітей - KGL_9789669761019

В наличии
Цена: 160 грн
Купить
Возраст: от 6 лет
Материал: бумага
Страна: Украина
Описание товара
Книжка протоієрея Георгія Коваленка, відомого філософа та блогера, неймовірно красива збірка ілюстрованих дитячих оповідань. Передусім вона орієнтована на молодше покоління. Книжка містить 33 історії зі Старого та Нового Заповітів від створення світу до Воскресіння Христового. Вона висвітлює не всі тези класичної Біблії, а лише ті, які є найзрозумілішими для дітей. Автор уникав тих біблійних сюжетів, які є складними та неоднозначними для сприйняття дітьми. Ця книжка важлива тому, що питання, які порушено в цих історіях, насамперед стосуються життєвих цінностей», — уважає директорка видавництва #книголав Світлана Павелецька. — І, якщо ми хочемо створити нову країну і зробити все, щоб наші діти жили інакше, то перш за все, ми маємо закласти в них ціннісну основу. Незважаючи на ваше ставлення до релігії, ця книга саме про те, що ми маємо цінувати один в одному, і які цінності повинні допомогати нам розвиватись.

Протоієрей Георгій Коваленко — ректор у Відкритому Православному Університеті Святої Софії-Премудрості, православний священик, громадський діяч, філософ, богослов, блогер, батько пятьох дітей і дід.
  • ISBN: 9789669761019  
  • Автор Георгій Коваленко
  • Год издания 2016 
  • Иллюстратор Юлія Пилипчатіна, Наталія Комяхова 
  • Количество страниц 76
  • Иллюстрации Цветные 
  • Формат 225х275 мм 
  • Переплет Твердый 
  • Бумага Офсетная  
  • Тип Бумажная
Внешний вид, характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления. Детальную информацию уточняйте у менеджера по продажам или на официальном сайте производителя.
Показать все описание
Характеристики
Возраст: от 6 лет
Материал: бумага
Страна: Украина
Біблійні історії для дітей - KGL_9789669761019 выбрать и купить по лучшей цене всего 160 грн в интернет каталоге товаров для детей eurotoy.com.ua. Книги огромный ассортимент с доставкой во все регионы Украины. У нас вы найдете такие известные бренды как: Artbooks, книголав, Kumon Взгляните и купите также книги в каталоге eurotoy.com.ua. Наберите нашим менеджерам по телефону +38 (098) 777 80 00 и мы Посмотрите и закажите также книги Черкассы, Белая Церковь, Каменец-Подольский
Біблійні історії для дітей
книголав Біблійні історії для дітей
Цена: 160 грн
Купить